apple watch

آموزش بکاپ گرفتن از اپل واچ

اپل واچ به عنوان یک ساعت هوشمند حاوی اطلاعاتی است که احتمالاً برای بسیاری از کاربران بسیار مهم بوده و نمی‌خواهند این اطلاعات را از دست بدهند،به علت همین موضوع بکاپ گرفتن بسیار با اهمیت است. اطلاعاتی مثل تماس‌ها، اطلاعات سلامت و همه موارد ذخیره شده روی اپل واچ در صورتی که از بین بروند، دیگر نمی‌توان برای آن‌ها جایگزینی پیدا کرد. با وبلاگ هزاره سوم همراه باشید .

خب باید بگوییم که بکاپ گیری از اپل واچ آسان است، اما خبر بد این است که نمی‌توانید به صورت دستی آن را انجام دهید. این یعنی اپل واچ به طور خودکار می‌تواند بکاپ بگیرد. زیرا بکاپ گیری از اپل واچ روی آیفون شما انجام می‌شود.

چه از آیکلاد برای بکاپ گرفتن استفاده کنید و چه کابل و روش‌های قدیمی ، بکاپ گیری آیفون هم‌زمان با اپل واچ انجام می‌شود.

اما باید بدانید که بکاپ گیری اپل واچ در آیفون ها به طور خودکار انجام شده و اگر Apple Watch با آیفون شما همگام سازی شده باشد هنگام تهیه بکاپ از آیفون، از اپل واچ هم بکاپ تهیه خواهد شد

در ضمن در 4 آیتم زیر نمیتوان در اپل واچ بکاپ تهیه کرد

  • تنظیمات مرتبط سازی بلوتوث
  • کارت‌هایی که به Apple Pay اضافه شده است
  • پسورد مخصوص اپل واچ
  • پیام‌های موجود در اپل واچ

چگونه باید از اپل واچ بکاپ گرفت؟

گرفتن بکاپ همواره به طور مرتب اتفاق می‌افتد. یعنی اطلاعات شما همواره از یک اپل واچ به آیفون مرتبط منتقل می‌شود و البته اطلاعات همیشه به روز و شما چیزی از دست نمی‌دهید. هنگام شارژ شدن یک آیفون، به طور خودکار از همه چیز حتی اطلاعات اپل واچ در فضای آیکلود بکاپ تهیه میکند.

برخی مواقع از اطلاعات اپل واچ به طور دستی بکاپ کامل گرفته می‌شود. وقتی اپل واچ ریست می‌شود و با آیفون همگام نشده باشد، یک بکاپ کامل در آیفون رخ می‌دهد. 

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *