اپلیکیشن های جهانی و ایرانی حاضر در اپ گالری

اپلیکیشن های جهانی و ایرانی حاضر در اپ گالری هوآوی

بعد از تحریم های سخت آمریکا علیه شرکت هوآوی و در پی آن کنار رفتن گوگل از همکاری با این کمپانی چینی حالا بعد از یکسال هوآوی وعده هایش را عملی کرد و توانسته با توسعه دهندگان نام آشنا همکاری خوبی را جهت ارایه اپ های آنها در اپ گالری هواوی انجام دهد . اپ گالری نیز همانند اپ استور و گوگل پلی استور بازار اپلیکیشن و بازیهای متنوع است .

حالا مدیران هوآوی میگویند که استارتاپ های ایرانی نیز استقبال خوبی از اپ گالری کرده اند تا جاییکه 100 استارتاپ ایرانی مایل به فعالیت در اپ گالری هستند . حالا میخواهیم با هم نگاهی به قدرتمندترین شرکتهای ایرانی و بین المللی در اپ گالری بیاندازیم با وبلاگ هزاره سوم همراه باشید .

اپلیکیشن های جهانی و ایرانی حاضر در اپ گالری هوآوی

اپلیکیشن های جهانی و ایرانی حاضر در اپ گالری

اپ های جهانی مانند شبکه های اجتماعی نیز در اپ گالری اضافه شده اند همانطور که در تصویر میبینید اینستاگرام ، واتساپ ، تلگرام ، لینکدین و توییتر نیز در اپ گالری حضور دارند . اما در این لیست خبری از غول رسانه اینترنتی یوتیوب به دلیل تحریم ها نیست .

در بخش ابزارهای ضروری اول از همه باید مرورگرهای قدرتمند حضور داشته باشند حالا گوگل کروم نیز با ارایه اپ خود در اپ گالری این امکان را به کاربران هوآوی میدهد تا بتوانند تجربه وبگردی را همچنان شیرین نگاه دارند . در کنار کروم اپرا و فایر فاکس نیز به عنوان ابزار وبگردی در اپ گالری موجود هستند .

اپلیکیشن های جهانی و ایرانی حاضر در اپ گالری

در بخش مسیر یابی و نقشه هم گوگل مپ به عنوان بزرگترین سرویس نقشه جهان و سرویس های ایرانی نظیر بلد و نشان موجود میباشد . سرویس ایرانی اسنپ هم برای استفاده کاربران ایرانی آماده استفاده است .

در حوزه خرید آنلاین نیز استارتاپهای ایرانی نقش به سزایی دارند دیجی کالا ، دیوار و تخفیفان و ترب چهار شرکت فعال ایرانی در اپ گالری هستند.

در بخش ابزار مالی استارتاپهای ایرانی بیش از بیش فعالانه مانند اندروید حضور چشم گیری دارند ، تقریبا میشود با یک نگاه به عکس اینطور دریافت کرد که تقریبا اکثر بانکهای خوشنام ایرانی و سرویس های پرداخت در اپ گالری هوآوی حضور فعال دارند .

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *